Białystok, Centrum, Angielska Dom na sprzedaż
ofert
Polecam nieruchomość inwestycyjna, położona w bardzo ładnej, zielonej spokojnej okolicy.
W ścisłym Centrum Białegostoku.
Dom parterowy drewniany o powierzchni 50m2 położony na działce o powierzchni 900m2 o kształcie kwadratu. W otoczeniu domów jednorodzinnych. Działka o wymiarach 32 x 28. Dojazd drogą asfaltową. Działka w pełni uzbrojona Media: prąd, woda i kanalizacja.
Nieruchomość zlokalizowany jest w kwadracie ulic Młynowa / Kopernika / Bema / Wyszyńskiego, w ścisłym Centrum Białegostoku. Ta część miasta jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się przestrzeni miejskich. W najbliższej okolicy dużo zieleni, sklepy. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się Uczelnia Wyższa, szpital, lokale usługowe, przychodnie oraz przedszkola i szkoły.
KOMUNIKACJA: blisko transportu publicznego – liczne autobusy gwarantują dogodne połączenia ze wszystkimi dzielnicami miasta, i Dworcem PKP i PKS.
MPZP - 3MNU
Super inwestycja
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Szanując prywatność właścicieli nieruchomości oraz dobre obyczaje prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro.